מיקרובליידינג

Microblading – שיטת השיערה

הוא טיפול יופי המאפשר לצייר מחדש את הגבות לתת להם עובי, צורה, צבע והדגשה, ובאמצעות טכניקה של איפור קבוע למחצה לצייר שערות בגבה. מקורו הוא “Tebori”, טכניקת קעקוע ידני כבת 25 שמקורה מיפן ומסין, בטכניקה הזאת הפיגמנט או דיו מושתל באפידרמיס (שיכבה העליונה של העור).

זה אידיאלי עבור אותן נשים הסובלות מחסור שיער בגבות ואובדן עובי, תוצאה של הסרת שיער לא תקינה לייצוב הגבות לאורך הזמן, גבות דלילות ובהירות מאוד, או פשוט רוצה להגדיל את הצפיפות, להכהות או לרטש אותם, בדרך הטבעית ביותר.

השיטה נודעה בארצות הברית ב-2015, ובשנה האחרונה היא זכתה לפופולאריות באירופה, שבה רוב אנשי המקצוע שעשו זאת, מיישמים טכניקות חדשות ומגוונות. “3D הגבות” הם הפופולריים ביותר, בעוד באסיה הם ממשיכים לחדש טכניקות חדשות כגון “6D הגבות” של האמן microblading, דוד ג ‘אנג.

איך עושים את זה?
זוהי שיטה קלה לביצוע, הדורשת מיומנות של המטפל, אשר בדרך כלל נמשך בין שעה לשעתיים. ראשית, מבצעים בדיקה מעמיקה של פיזיונומית  (physiognomy) הפנים , כדי לאפשר את העיצוב המתאים לכל מקרה. 

לאחר השלמת שלב זה, מרדימים את האזור בעזרת משחת אל חוש, ואת הגבות מתוארים עם עיפרון, לפי מדידות מדויקות של תווי הפנים של המטופל, ולאחר מכן עובדים בעזרת עט מתכת ידני ועדין במיוחד כדי להחדיר את הפיגמנט באפידרמיס בשורות עדינות כי כמעט אי אפשר להבחין בין הציור לבין השיער אמתי.

שלא כמו מיקרו-פיגמנטציה או איפור קבוע מסורתיים אחרים המיושמים בשכבה עמוקה יותר של העור, טכניקה זו מוחלת על האפידרמיס, השכבה השטחית ביותר של העור, ויוצרת מראה גבות טבעי ביותר, הנותן את המסגרת האידיאלית לעיניים.

בנוסף, משתמשים בפיגמנטים מינרליים hypoallergenic, אשר הצבע יכול להשתנות בגוונים ושכבות כדי להשיג את האפקט המושלם.

מהם היתרונות שלה?

1. ההשפעה שהושגה היא של
מראה טבעי ומוגדר יותר,
וכמובן לייפות את הפנים.

2. ריפוי מהיר.
 
3. אין זמן השבתה, הגבות מוכנים מיד עם סיום הטיפול.
 
4. זה אידיאלי עבור כל אדם, הן גברים והן נשים, שרוצים לשפר את הגבות שלהם, עבור התקרחות או נשירת שיער עקב מצב כלשהו.
 
5. המראה נמשך כ 1 שנה ודורש תחזוקה מועטה, רק כמה retouching כל 12-18 חודשים ולא צריך שום טיפול מיוחד.

תמונות לפני ואחרי:

דילוג לתוכן