פִּילִינג פחם (carbon peel)

הפילינג המנצח אצל סלבריטאים של חצי העולם

עדיין לא ניסית?

זהו ניקוי הפנים האולטימטיבי ללא כאב פילינג שחור המשלב את העוצמה של מסיכת פילינג פחמן וטיפול בלייזר להשגת עור דמוי חרסינה, כיווץ נקבוביות, שחורים ואי סדרים שונים, וגורם לעור שלך להראות צעיר ובריא יותר.

לחלקיקי הפחמן המצויים במשחת קרבוקסי עשירה במינרלים יש השפעה כפולה: הפחמן לא רק ניזון לכל נקבוביות העור, אלא גם משמש למשיכת אנרגיית לייזר. באופן ספציפי, קרן הלייזר נספגת בשכבה השחורה ועל פי העיקרון של “מיקרו-פיצוץ” מסירה את הפיגמנט מהשטח, וכתוצאה מכך ניקוי מכני של הפנים, הסרת נקודות שחורות ופתיחת נקבוביות, הקטנת קוטר נקבוביות ועור בהיר ויפה יותר.

הטיפול בפילינג לייזר בפחמן פעיל נקרא גם פילינג שחור או  פילינג כרבון. הטיפול אינו כואב ותוצאותיו נראות מיד. לפחם פעיל יש השפעה טיפולית גם על בעיות עור אחרות כמו אקנה או רוזצאה.

הוא מורכב ממריחת מסכת פחמן פעילה על העור לטיפול בו ולאחר מכן מריחת הלייזר Nd Q-Switch. פחמן משמש כרומופור או חלקיק הקולט אור לייזר והופך למיקרו-פרגמנט (חלקיק מיקרוסקופי); במהלך פעולה מכנית זו נגררות שכבות התאים הגדולות ביותר המחדשות את העור.

התוצאות:

-עור מחודש ומאיר

-מיישר את העור ומעדן את הנקבוביות

-מבהיר כתמים בטון אחד

-מטשטש קמטים מיקרו

-ממריץ התחדשות תאים והיווצרות קולגן ואלסטין

-פעולה אנטיחיידקית נגד חיידקי אקנה

-מקטין הפרשה שמנה ומסייע בפתיחת קומדונים

מיד לאחר הטיפול הפנים רעננות וקורנות ואם נסתכל מתחת לזכוכית המגדלת נראה שהנקבוביות נקיות והזיהומים נעלמו. ללא אדמומיות, נפיחות, ללא שחול מכני, כך שאין תגובות עור. מכיוון שהלייזר פועל על שכבות העור הפנימיות (מבלי לפגוע בשכבת פני השטח), הוא מקדם גם את הייצור הטבעי של קולגן וחומצה היאלורונית, מה שהופך את תוצאות הטיפול לטובות וטובות יותר לאחר היישום.

פילינג פחמן על אקנה

ההשפעה התרמית המופקת על העור ועל הלייזר בשילוב עם פחמן פעיל, מפחיתה במיוחד את פעילות החיידקים הגורמים לאקנה (propionibacterium acnes). זה גם מייצר פעילות מפחיתה של בלוטות החלב. כל זה, יחד עם ההקלה שבוצע בנקבוביות, מפחיתים משמעותית את הופעתם שלפצעונים חדשים.

דילוג לתוכן