הבהרת פיגמנטציה בפנים

הבהרת פיגמנטציה בפנים – כשאסתטיקה וטכנולוגיה נפגשות
פיגמנטציה הינה המונח המציין כתמים כהים יותר בעור, שנוצרו עם השנים. במילים אחרות – היווצרות של כתמים על העור, שניתן לראות אותם בצורה ברורה על עור הפנים או הצוואר, או חלקים אחרים שהם חשופים בדרך כלל.

מהם הגורמים לתופעת הפיגמנטציה? כיצד ניתן לבצע הבהרת פיגמנטציה בפנים? היכן ניתן לקבל טיפולים כגון הבהרת פיגמנטציה, הסרת כתמים בפנים או הסרת שיער בבת ים ובאזור גוש דן בכלל, על יד אנשי המקצוע הטובים ביותר? בשורות הבאות נתמקד בתופעה שלמרות שהיא אסתטית במהותה, היא בהחלט בעלת משמעות.

הסרת כתמים בפנים – למה זה כל כך משמעותי
תופעת הפיגמנטציה, כלומר שינוי הצבע במקומות מסוימים בעור ואי יצירת צבע אחיד, היא כאמור תופעה אסתטית במהותה. עם זאת, ההשפעה שלה על הדימוי העצמי של מי שסובלים מהתופעה הזאת, עלולה להיות משמעותית. הבהרת פיגמנטציה בפנים היא לפיכך לא פחות מהכרח, שלמרות העדר משמעות רפואית, יש לו משמעות עצומה על הדימוי העצמי.

זאת, בדומה להליך הסרת שיער בחולון ובכלל. תהליך  הסרת שיער בחולון הוא גם כן בעל משמעות אסתטית גרידא והשפעה על הדימוי העצמי. המטפלים של קליניקה ליליאן רויטמן אמונים על ביצוע הליך הבהרת פיגמנטציה במהירות וביעילות.

אנטי-אייג'ינג

הבהרת פיגמנטציה בפנים – כיצד היא מתבצעת
בדרך כלל, הגורמים לפיגמנטציה קשורים באופן כזה או אחר לחשיפה ארוכה לקרני השמש החזקות – מה שכולנו מכירים בשם “שיזוף”. בדרך כלל, צבע העור הנוצר בתהליך השיזוף הוא אחיד. עם זאת, לא אחת קורה שבעקבות השיזוף נוצרות נקודות כהות, המהוות בהחלט חריגה מהמראה המקובל.  גורמים נוספים לתופעה עלולים להיות פצעי אקנה והריון. במרבית המקרים, טיפולים להבהרת פיגמנטציה כוללים שימוש בחמצן טהור, אם בצורת נוזל המותז על המים ואם באמצעות החדרה של כמויות קטנות של חמצן טהור לתוך הגוף. בכל אחד מהמקרים, מדובר בתהליך מבוקר, שנועד להשיג מטרה בדמות שינוי והבהרה של הכתם, כך שהצבע שלו יותאם לצבע הכללי של הגוף.

המטפלים של קליניקה ליליאן רויטמן הם מהמובילים במגוון תחומים. בין השאר הם מבצעים הבהרת פיגמנטציה בפנים, הסרת שיער בבת ים ומגוון פעולות קוסמטיות. כדאי ליצור  קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב לשיפור האסתטיקה והמראה.

דילוג לתוכן