אפילציה קלינית ע”י מומחית בתחום

אפילציה היא טכניקה וותיקה מאוד באמצעותה ניתן להסיר שיער. שיטת האפילציה פועלת באופן הבא: באמצעות מחט חשמלית המעבירה פולס מהיר לזקיק השערה קוטלים למעשה את צמיחת השיער מחדש. החדרה מדויקת של מחט חשמלית דקיקה אינה פוצעת את העור. פולס חשמלי מועבר לזקיק השערה על ידי המחט הדקיקה אשר גורם לאזור המטופל לנזק המונע צמיחה מחודשת של שיער. טכניקת אפילציה מסירה שיער פלומתי אותו קשה עד בלתי ניתן להסרה ע״י שיטות שונות בהן לייזר, אפילציה תסיר גם שיער בעל גוון בהיר, ג’ינג’י, אפור ולבן ממנו לא ניתן להיפטר באף שיטה אחרת. ע״י אפילציה ניתן גם להסיר שיער באזורים נקודתיים מצומצמים בהם קשה לטפל באמצעות מכשירים. 

התאמה לשיטת האפילציה 

טיפול אפילציה קלינית ע”י מומחית בתחום מתאים כמעט לכל אחד! ניתן להסיר שיער גם במצבים “לא רגילים” כמו היריון או מחלות כרוניות. רק מועמדים לטיפול הסובלים מבעיות קרישות דם או כאלו הסובלים מסכרת חריפה ולא מאוזנת צריכים לוותר על החלום, יש להם בעיות אחרות וקשות יותר לטפל בהם. אפשר להתחיל באפילציה בכל גיל למרות שמומלץ להמתין אצל בנות עד לקבלת הווסת שכן שינויים הורמונאליים עלולים ומשפיעים על אופן צמיחת השיער. במקרים חמורים במיוחד אפשר להתחיל בגיל צעיר בשל חשש מפגיעה פסיכולוגית עמוקה בבני הנוער. אם התופעה לא חריפה במיוחד אפשר להתחיל טיפולים כבר מגיל 16 ואילך וללא הגבלת גיל. 

איך צריך להתנהג לאחר טיפול אפילציה? 

בגלל אופי הטיפול חל איסור על גילוח, מריטה, תלישת השיער באזורים בו עוברים אפילציה קלינית ע”י מומחית בתחום. אין להמתין עד שהשיער באזור המטופל יגדל כמו למשל לפני מעבר טיפול בשעווה, יש להמתין עד שמרגישים ש”הזיפים יוצאים החוצה”. אז כבר ניתן לעבור טיפול נוסף כאשר בשונה משיטות אחרות אין צורך להמתין חודש ולעיתים חודשיים בין טיפול לטיפול (באפילציה מרווח הטיפולים יכול להיות קצר מאוד, ואף שבועיים), אין להחשף לשמש מחשש לפיגמנטציה בעור ויש לתת דגש על הגיינת טיפול גבוה. חשוב מאוד להשתמש במחט שחוטאה, היות ומדובר על מחט חשמלית אישית. יש לתת דגש רב לזה היות וניתן להדבק במחלות זיהומיות קשות כגון: צהבת B, איידס. 

יתרונות הטיפול באפילציה קלינית ע”י מומחית בתחום 

* משאירה הרחק מאחור את כל השיטות על פי המחקרים הקליניים אשר בוצעו בענף השיער. 

* הטכניקה המדוברת נמצאת יותר ממאה שנה בשימוש ומכאן שהוכחה קלינית כבטוחה ואפקטיבית.  

דילוג לתוכן