טיפול פנים אנטי אייג’ינג

טיפול פנים אנטי אייג’ינג – כשקוסמטיקה ובריאות נפגשים
נושא האנטי אייג’ינג בכלל והתחום של טיפול פנים אנטי אייג’ינג בפרט, עלה בעשורים האחרונים לכותרות בזכות החידושים והשינויים הרבים בתחום. אחת מנשות המקצוע היותר מוכרות בתחום הינה ליליאן רויטמן, שהקליניקה שלה נמצאת בראשון לציון ומעניקה ללקוחותיה המרוצים שירותים במגוון תחומי קוסמטיקה ואנטי אייג’ינג.

מה הקשר בין אורח חיים לאנטי אייג’ינג? מה בין טיפול בפיגמנטציה ברחובות או טיפול בפיגמנטציה בראשון לציון, לבין אנטי אייג’ינג ואסתטיקה? היכן ניתן לקבל טיפולי פנים מעכבי הזדקנות ברמה הגבוהה ביותר ובתוצאות הטובות ביותר? להלן התשובות.

טיפול בפיגמנטציה בתל אביב ובישראל בכלל – מה זה ולמה זה נדרש
הגורם האחראי על צבע העור בגוף האדם, ואשר טיפול בפיגמנטציה בראשון לציון מסייע לטפל בתוצאות של המחסור בו, הוא פיגמנט בשם מלנין. העדר הפיגמנט גורם לצבע העור להיות לבן. ככל שהפיגמנט הזה מצוי בכמויות גדולות יותר, כך יהיה צבע העור כהה יותר.
 

ואולם ישנו מצב שבו נוצרים כתמים על העור, בעיקר על עור הפנים, וכתוצאה מפיגמנטציה לקויה נוצר מצב שבמקומות מסוימים בעור היא חלשה יותר. התוצאה של המצב הזה הינה היווצרות כתמים על העור, שיכול להיות שחום עם נקודות לבנות, למשל. למען הסר ספק, אין מדובר בבעיה רפואית, אלא בפגם אסתטי בלבד. טיפול פנים אנטי אייג’ינג עשוי להיות חלק מטיפול משולב בפיגמנטציה ובהזדקנות העור כאחד.

טיפול פנים אנטי אייג’ינג – בריאות ואסתטיקה
טיפול פנים אנטי אייג’ינג הוא טיפול שהמטרה שלו הינה למנוע הזדקנות של העור, בעיקר בפנים. הסיבה לכך היא שעור הפנים חשוף יחסית לכל חלק גוף אחר, ולפיכך גם ההשפעה של האקלים, הגיל ומקום השהייה עליו היא חזקה יותר. בחלק ניכר מהמקרים, נוסף על טיפול האנטי אייג’ינג מתבצע גם טיפול בפיגמנטציה בתל אביב, כהשלמה לשיפור האסתטיקה.

קליניקה ליליאן רויטמן מציעה טיפול פנים אנטי אייג’ינג,  יחד עם טיפולי קוסמטיקה אחרים ברמה הגבוהה ביותר. בין השאר מוצע טיפול בפיגמנטציה ברחובות, בנוסף לטיפולים הללו. אם יש לך עניין בטיפולים איכותיים בעור הפנים, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב לשיפור המראה והבריאות.

דילוג לתוכן