טיפול פילינג קרבון בעזרת לייזר חדיש

פילינג לייזר בשילוב ג’ל על בסיס קרבון (קרם פחמן מיוחד) הינו טיפול פנים פופולרי אשר כבש את כוכבות הוליווד בשל ייחודו ותוצאותיו הנפלאות והמושלמות, וכן בזכות היכולת לעשות אותו בחודשי הקיץ החמים. טיפול פילינג קרבון בעזרת לייזר חדיש משמש לניקוי עמוק של העור וכן למיצוקו, שיפור פיגמנטציה ושיפור גמישות העור. בטיפול נעשה שימוש בקרן לייזר ובג’ל על בסיס פחם (פחם = קרבון). הטיפול לא משפיע על שכבות העור העמוקות, אלא על שכבת העור העליונה בלבד. 

מה עושה טיפול פילינג קרבון בעזרת לייזר חדיש?  

פחם הידוע ביכולתיו ותכונותיו לנקות רעלים. פילינג הקרבון למעשה משתמש ביתרונות הפחם וביתרונות טכנולוגיית הלייזר לשיפור המקסימלי של העור, למיצוקו ולחידושו. השפעת הטיפול מורגשת כבר מהטיפול הראשון ומטיפול לטיפול העור נעשה צעיר יותר, חלק, מוצק, רענן ובריא. 

* ניקוי עמוק של העור

* שיפור הפיגמנטציה וקבלת גוון אחיד של העור

* הצרה וניקוי של נקבוביות העור הפעורות

* החלקה של קמטים קטנים

* שיפור ואיזון של השומנים בעור 

* טיפול במניעת אקנה וטיפול בפוסט אקנה

* זירוז של תחלופת התאים בשכבות העמוקות של העור 

* ייצור של סיבי קולגן ואלסטין

* השמדת פלורת חיידקים זעירים ומזיקים – חיטוי 

התהליך הטיפולי של טיפול פילינג קרבון בעזרת לייזר חדיש

הטיפול אינו דורש כל הכנה מוקדמת, אך מומלץ להמנע מכל מיני חומרים קוסמטיים חזקים בימים שלפני הטיפול על מנת להמנע מגירויים בעור. חשוב לציין כי טיפול פילינג קרבון בעזרת לייזר חדיש איננו תהליך כואב, מלבד הרגשה של נגיעות קלות וניתן לחזור לשגרה מלאה כבר לאחר הטיפול. 

התהליך כולל 3 שלבים:  

1. מריחת ג’ל מיוחד על בסיס חלקיקי פחם על העור. לג’ל תפקיד מיוחד של ספיגת קרני הלייזר  וכן פילינג עדין של שכבת העור העליונה. עם הקארבון נשאר כ-40-50 דק’ לפני הלייזר. 

2. לאחר הג’ל מתחילים טיפול בלייזר, הלייזר מחמם את הרקמות בצורה עדינה, וכך גורם לייצור סיבי אלסטין וקולגן חדשים וכן משפר את זרימת הדם. 

3. לבסוף מסירים את ג’ל הקרבון ומורחים מסכה לשיפור הלחות (למעט בטיפולי אקנה). 

טיפול פילינג קרבון בעזרת לייזר חדיש לא דורש תקופת החלמה, אך עשויה להופיע אדמומיות קלה בעור שתעבור מהר מאוד ביום למחרת.   

דילוג לתוכן