טיפול פיברובלסט להעלמת קמטים

מכשיר הפלסמה הוא בהחלט אחד ההתפתחויות המעניינות, הפורצות דרך והאפקטיביות ביותר בעולם הרפואה האסתטית. מדובר על חידוש מהפכני ופטנט עולמי. שיטת הפלסמה והמכשור שלה נועדה על מנת לבצע טיפול העלמת קמטים במכשיר הפלסמה, שיטה שהיא פורצת דרך וגבולות שונים בתחום הקוסמטיקה המתקדמת ואף ברפואה האסתטית. באמצעות הטכנולוגיה והשיטה, הן המטפל והן המטופל מקבלים אפשרות חלופית להליכים שהיו עד עכשיו שמורים לכירורגיה פלסטית בלבד, שהיוו טיפול פולשני מאוד ובעל סיבוכים תדירים. לפני ואחרי הניתוח כגון: הרדמה, כריתה כירורגית, תפרים והפוסט התאוששות בעיקר בבית החולים. מכשיר הפלסמה יעיל, ארגונומי ובעל ביצועים טובים. שיטת טיפול זו פותחה בעקבות הצורך לפעול בתנאים שבהם קשה להשתמש בכלים אחרים כמו לייזר או סכין מנתחים ואפילו תדר הרדיו. ע”י קרן החום ניתן להפוך את מצב הצבירה, ע”י חימום האוויר והפיכתו לגז נוצר אידוי בעור ובכך לצמצם מיידית את עומק ונפח הקמט, השומה או העור העודף. על מנת ליצור קשת חשמל קטנה, בדומה לברק זעיר, קרן הלייזר של הפלסמה ממוקדת ומאפשרת להתמקד רק באזור הבעייתי, כך שאין זליגת חום לאזורים אחרים ולכן אין סימנים או צלקות לאחר זמן ההחלמה המשוער.  

 טיפול העלמת קמטים במכשיר פלסמה עושה שימוש במצב הרביעי של החומר (נקרא גם בשמו “פלסמה”)

פלסמה- נוצרת באמצעות יוניזציה של גזי האטמוספירה הממריצה ומייצרת באופן מיידי התכווצות והידוק של כל סיבי העור (סביב האזור המטופל) ובכך גורמת למתיחת העור ללא ניתוח ובדרך לא פולשנית. בטכנולוגיית הפלסמה אין שימוש בסכין מנתחים ולייזר על מנת להסיר עור עודף ובכך נמנעים מהסיכונים הכרוכים בהתערבות הניתוח המסורתית. הטיפול עצמו מתבצע ללא שום חיתוכים, נעשה שימוש בהפרש פוטנציאליים חשמליים בין קצה המכשיר לבין עור האדם והתוצאה: פריקת חשמל או פריקת פלסמה. 

מהי פלסמה? 

טיפול העלמת קמטים במכשיר פלסמה אותנטי בעל מחולל, עושה שימוש במצב הצבירה הרביעי של החומר. מצבי צבירה כמו: מוצק, נוזל, גז ופלסמה לא קשת חשמלית פשוטה, אלא קשת פלסמה אמיתית המיועדת עבור היישום הטוב ביותר עבור הליכי פלסמה מדויקים, אפקטיביים, יעילים ומוצלחים. בשונה לחלוטין ממכשירי מתח גבוה המסוגלים לשבש הליכים ולא להגיע לתוצאות הרצויות. פלט הפלסמה המקורית מיוצר עי’ גנרטור פלסמה הנמצא בתוך המכשיר. 

דילוג לתוכן