טיפולי פנים במכשור מתקדם

תוכלו להציג לעולם עור בריא, זוהר ויפה ללא כל תלות בצבע עור, גיל או אורח החיים. בזכות הטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות של טיפולי פנים במכשור מתקדם, צוואר וידיים, השפעות ההזדקנות הנגרמות עי’ תורשה, סגנון חיים וגורמים סביבתיים אינן חייבות להתקבל כקבועות. קיימות הרבה אפשרויות לרענון, הצערת העור, שיפורו והפחתת הקמטים והקימטוטים, בעיות של אקנה וצלקות ושיפור טבעי ובריא של הפנים. בשנים האחרונות ענף הקוסמטיקה השתנה רבות וטכנולוגיות מתקדמות כמו מכשור מתקדם מסייע לקוסמטיקאיות לטפל בלקוחות ברמה גבוה, מתקדמת, וללא סיבוכים מיותרים אשר מספקים להם טיפולי פנים במכשור מתקדם בצורה טובה, אפקטיבית ויעילה. במכון הקוסמטיקה תוכלו למצוא מכשור מתקדם מהשורה הראשונה למגוון טיפולי יופי וטיפוח כמו לדוגמא: מכשיר מולטי פונקציונלי לטיפולי פילינג יהלום ולחידוש והזנת העור בויטמינים, מינרלים ולחות, אולטרסאונד, לייזר וגלי רדיו.

בשונה מהזרקת בוטוקס המרפה את השרירים שגורמים לקמטים, או הזרקת חומר מילוי שנותנים נפח וממלאים אותם, טיפולי פנים במכשור מתקדם וגוף באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ולא פולשניות, מתמקדים במרקם העור ובהידוקו. בחירת הטיפול הנכון בהתאמה אישית ולפי הצרכים יעשה עי’ איש מקצוע מהתחום או קוסמטיקאית פרא רפואית. עולם האסתטיקה הרפואית מציע היום מגוון טיפולים מתקדמים להעלמת פגעי הזמן, כאשר כל טיפול משמש לתכלית ספציפית שונה וממוקדת מטרה, בהתאם לרצונותיו ובחירתו של הלקוח. 

מה השתנה בתחום טיפולי פנים במכשור מתקדם?  

 שיטת העבודה:  קודם כל ולפניי הכל שיטת העבודה. היום בטיפולי פנים משלבים מסאז’ פנים שעושה שימוש בלחיצות בנקודות פנים שונות. הטיפול גם מרגיע ונעים, מסייע לזרימת הדם ומאפשר קליטה טובה יותר והחדרה נכונה של חומרים לעומק העור ולכלל השכבות. 

מכשור וטכנולוגיה מתקדמת:  שיטת העבודה משלבת גם שימוש במכשור המבוסס על טכנולגיית IPL לצורך הגברת פעילות של חומרים או יצירת תנאים טובים יותר בפנים להשפעה איכותית יותר של הטיפול בפועל. 

 חומרים פעילים:  מחקרים רבים על התנהגותו של העור ומרכיביו השונים, איפשרו פיתוח של חומרים פעילים, שבהם נעשה שימוש רק בידיים מיומנות וידעניות של קוסמטיקאית להשגת תוצאות מירביות, אפקטיביות וטובות לשמירה על העור וטיפוחו. כחלק מעניין השגרה ושימור העור שלנו, נדרשת אפשרות הטיפול לטיפולי פנים במכשור מתקדם על מנת להשיג תוצאות טובות ואיכותיות בתחזוקה השוטפת. 

דילוג לתוכן