העלמת כתמים מהפנים

העלמת כתמים מהפנים – כשאסתטיקה וטכנולוגיה נפגשות
כתמים בפנים, על הזרועות ובאזורים החשופים בגוף, עשויים להפוך למפגע אסתטי רציני.

העלמת כתמים מהפנים ומחלקי גוף אחרים ניתנת לביצוע, באמצעים טכנולוגיים שונים ובמידה רבה של הצלחה. אנשי המקצוע המיומנים של קליניקה ליליאן מסייעים ללקוחות המעוניינים בכך בביצוע טיפול באקנה בתל אביב, בראשון לציון וברחובות, נוסף על טיפולי העלמת כתמים. מהם כתמים בפנים וממה הם נוצרים? אילו דרכים קיימות להעלים את הכתמים הללו? היכן ניתן לקבל את הטיפול הטוב ביותר? בשורות הבאות הנעות בנושא הזה בהרחבה.

טיפול באקנה ברחובות וגורמים נוספים לכתמים בפנים ובגוף
כתמים בעור הפנים והגוף מכונים בשפה המקצועית “פיגמנטציה”. הפיגמנטים הם תוצאה של גירוי המונוציטים, התאים האחראים על שליחת פיגמנטים המשנים את צבע העור. שינוי הצבע מתרחש לרוב בעקבות חשיפה מרובה לשמש, או כתוצאה מסיבות אחרות, כגון אקנה ששינתה את הצבע בתאי העור של הגוף.
 

אנטי-אייג'ינג

טיפול העלמת כתמים מהפנים נועד לצמצום השוני בצבע בין עור הגוף שפעל כמצופה והפך לכהה, לבין חלקי העור שלא פעלו כהלכה ונשארו בהירים, למרות הגירויים השונים.

הכתמים נוצרים כאשר אין פיזור שווה בכל חלקי העור של המונוציטים, התאים האחראים על שינוי הצבע. טיפול באקנה בתל אביב עשוי למנוע או לצמצם את תהליך הפיגמנטציה.

העלמת כתמים מהפנים כיצד היא מתבצעת
אחת הדרכים המקובלות להעלמת כתמים, הינה החדרת חמצן טהור לתוך העור, באופן שמעלים את הכתמים או לכל הפחות מחליש מאד את הפיגמנטציה. הדרך הזאת היא היעילה ביותר כיום. היתרונות שלה הן שהיא איננה דורשת אשפוז או טיפול רפואי, הטיפול הוא קל מאד ואחוזי ההצלחה שלו גבוהים מאד. בנוסף להעלמת כתמים, ניתן לקבל טיפול באקנה ברחובות או טיפול באקנה בראשון לציון המסייעים בשיפור ההרגשה ובשיפור מראה הפנים.

קליניקה ליליאן רויטמן עוסקת במגוון רחב של טיפולים קוסמטיים. בין השאר כוללת ההתמחות כאמור העלמת כתמים מהפנים, בנוסף על  טיפול באקנה בראשון לציון ובמקומות אחים בישראל. זאת, בנוסף לטיפולים אסתטיים רבים נוספים בעור הפנים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב בשיפור המראה החיצוני והדימוי העצמי שלך.

דילוג לתוכן