אנטי-אייג’ינג

אנטי אייג’ינג – טיפולים שרואים
הפירוש המילולי של המושג אנטי אייג’ינג הוא האטת ההזדקנות. ההאטה כאמור יכולה לבוא לידי ביטוי בשמירה על הבריאות מצד אחד, אבל יש לה גם ביטוי אסתטי מצד שני. כיצד ניתן להאט את ההזדקנות של הגוף? מה הקשר בין חידוש ורענון העור לבין מניעת ההזדקנות ושיפור האסתטיקה? היכן ניתן לבצע  טיפולי אפילציה בבת ים והסביבה, או טיפולים קוסמטיים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר?

בשורות להלן נעסוק בקצרה בטיפולים שמציעה ליליאן רויטמן לשמירה על עור צעיר והתועלת שבצידם.

אנטי אייג’ינג והאטת ההזדקנות של העור
מאז ומעולם חיפשו בני האדם דרכים להאטת תהליך ההזדקנות. הטכנולוגיה המודרנית, לצד הישגים מדעיים בדמות פיצוח הגנום האנושי, אפשרו למצוא את הדרכים היעילות ביותר להאטת ההזדקנות.

עם הדרכים כאמור ניתן למנות טיפולים תרופתיים מצד אחד, ושמירה על הבריאות והכושר הגופני מצד שני.

ניהול אורח חיים בריא פירושו תזונה נכונה, הימנעות מעישון ופעילות גופנית נכונה. טיפול תרופתי כולל תרופות המסייעות בנושא, כמו גם צריכת ויטמינים שונים.

ואולם האטת הזדקנות פירושה גם טיפול יעיל בעור, בדגש על עור הפנים אבל לא רק בו. הדרך היותר מוכרת להאטת ההזדקנות של העור הינה קבלת טיפולים קוסמטיים, בשיטות שונות המונעות את הזדקנות העור ומעניקות הרגשה טובה ונינוחה לגוף בכלל ולפנים בפרט. טיפולים נוספים המשפרים את ההרגשה האישית הם טיפולים כגון אפילציה בבת ים ובכלל, נוסף על טיפול באקנה בחולון. ואולם הטיפולים הללו אסתטיים מיסודם ולא קשורים במישרין להאטת ההזדקנות.  

מניעות הזדקנות וחידוש העור
אחד התהליכים הפחות מוכרים, אם כי יותר מורגשים בגוף האדם, הינה ההזדקנות המתמדת של העור. תאי עור מסיימים את חייהם ואחרים נוצרים תחתם. ואולם החלק המשמעותי בתהליך הינו אבדן הגמישות של העור. טיפולי אנטי אייג’ינג מסייעים למטופל לשמור על עור צעיר ורענן, כאשר מעבר לאסתטיקה, עור בריא מסייע בשמירה על הבריאות.

קליניקה ליליאן רויטמן מציעה טיפולי אנטי אייג’ינג ברמה הגבוהה ביותר, המשפרים את המראה ומונעים הזדקנות העור. אם יש לך עניין בטיפולים איכותיים הכוללים חידוש ורענון העור או טיפולים כגון טיפול באקנה בחולון והסביבה, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב לשיפור המראה וההרגשה.

דילוג לתוכן