איפור קבוע במראה טבעי

בשונה מקעקוע איפור קבוע במראה טבעי הוא אינו לכל החיים, ולכן לא מדובר בהחלטה גורלית, היות וזה נתון לשינויים על ידנו. מיקרו – פיגמנטציה, או בשמו “איפור קבוע”, למעשה מדובר על קעקועים קוסמטיים – רפואיים. אך לא מדובר על קעקועים שחודרים לעור ולשכבות העמוקות, מדובר על איפור קוסמטי שלא נכנס לשכבות העמוקות ולא בעל חומרים חזקים. בשונה מקעקוע איפור קבוע נעשה בחומרים עדינים יותר, שמוחדרים רק עד שכבת הדרמיס העליונה של העור, ולכן הוא הולך ודוהה עם הזמן. היתרון המשמעותי של איפור קבוע: אין מדובר על החלטה גורלית שתלווה אתכם למשך כל חייכם. בכל כמה שנים ניתן לרענן את האיפור הקבוע בהתאם להעדפותיכם המשתנות, רצונותיכם והחלטות כאלה ואחרות. קיים גם היתר הלכתי לעשות את האיפור הקבוע, אומנם לא מדובר על משהו לצמיתות אלא משהו שהוא בר שינוי גם. 

בעיות שניתן לפתור עם איפור קבוע במראה טבעי:  

* תווי פנים לא חדים.

* מראה שפתיים חסר חיוניות.

* צניחת עור וטשטוש קווי המתאר של הפנים.

* שפתיים לא סימטריות.

* שפתיים מכווצות או שפתיים עם מראה סדוק.

* הזעת יתר שגורמת להסרת האיפור. 

* אלרגיה לחומרי איפור.

* שחזור פיטמות לאחר הרמת/הקטנת חזה. 

* הדמיית זקיקי שיער בקרקפת (מיקרו – פיגמנטציה).

ניתן גם לבצע הסרת איפור קבוע במראה טבעי שנעשה בצורה כושלת ולהנות מאיפור קבוע מותאם וחדש. המטרה העיקרית אליה שואפים בטיפול איפור קבוע במראה טבעי הינה הדגשת קווי המתאר של השפתיים, הריסים והגבות בצורה רכה ומעודנת בהתאם למבנה הפנים, במטרה לקבל מראה רענן ומלא חיוניות – ללא צורך בניתוח. לעיתים גם מטרת הטיפול הוא יצירת נמשים ונקודות חן, ולעיתים הטיפול נותן מענה לבעיות שיקומיות שונות.

איפור קבוע 

בשל הפופולריות ההולכת והגוברת של איפור קבוע ושיטת הטיפול שהיא בעצם טכניקה קוסמטית של איפור המשתמשת בשיטת קעקוע – החדרת פיגמנט בעל צבע לעור באמצעות מחט, הרבה מכוני קוסמטיקה ומרפאות מציעות את הטיפול לציבור הרחב, על אף שהרבה מהמטפלים אינם עברו את ההכשרה המתאימה על מנת לבצע אותו. לקוחות סבורים שעל אף שלא מדובר בטיפול רפואי אלא “רק” טיפול קוסמטי, אין מניעה לעשותו בכל מיני מקומות שונים, למרות שחשובה המקצועיות בעשיית הטיפול ואדם מוסמך שהוכשר לכך. בעקבות עליית הפופולריות בטיפול איפור קבוע, חשובה תוצאה מדויקת ורמת מיומנות גבוה. חשוב להשתמש בחומרים באיכות גבוה, שכן טיפול רשלני ואיכות חומרים ירודה עלול לחדור דרך העור למערכת הדם ולגרום להרעלה. 

דילוג לתוכן