מזותרפיה

טכנולוגיה המבוססת על ניקוב האנכית של העור ע”י מחטים זעירים ביותר, בשילוב עם פונקצית רטט אוטומטית.

פעולה זו מעודדת את יכולת ההתחדשות הטבעית של העור וייצור קולגן, בנוסף המחטים הזעירים יוצרות מיקרו-ערוצים דרכם חודרים חומרי ההזנה המשולבים בטיפול עד לרבדים העמוקים של העור מגבירים את יכולת הספיגה של העור בכ-80%, הספיגה המוגברת של החומרים הפעילים, (לדוגמה: ביופפטידים וחמרים על בסיס תאי גזע), מעודדת את התחדשות העור ומביאה לתוצאות מהירות יותר, תורמת להחלמה נקייה של העור ללא סכנת הצטלקות ובנייה תקינה של מאגר סיבי הקולגן בעור, תוצאותיה דומות  לאלו של הלייזר, אך ללא תופעות הלוואי והצורך בלקיחת ימי מחלה.

הטיפול נמצא יעיל יותר ממיקרודרמבריישן (פילינג קריסטל רפואי) ופילינג כימי. לא גורם לטראומה לעור, ללא כאב, והופך את הטיפול לבטוח ויעיל ביותר, ראש הניקוב של המכשיר הינו חד פעמי כדי למנוע את הסיכון לזיהום, ניתן להתאים את ראש הניקוב לפי צרכיו האישיים של המטופל הינו המכשיר המתקדם מסוגו ולכן גם מתאים ובטוח לשימוש באזורים עדינים או קשים לטיפול כמו האזור סביב העיניים, שפתיים והאף.

מומלץ לטיפול במקרים הבאים
עור מבוגר ונפול – קמטים וקמטוטים, קמטי עישון סביב השפתיים, חידוש והידוק העור, נקבוביות פעורות, סימני מתיחה, צלקות אקנה, ניתוחים וכוויות, אלופסיה ועוד ועוד.

למי מתאים: נותן פתרון לנשים שמעוניינות לטפל בסימני גיל שמופיעים בפניהן, אך הן לא זקוקות עדיין לניתוח פלסטי, לטשטוש משמעותי של צלקות וחטטים שנשארו אחרי אקנה, מעניק לחות לעור יבש ורפוי

כמה טיפולים מומלצים:
מומלץ לבצע סידרת טיפולים, למרות שיש גם מטופלים ומטופלות שרואים תועלת בלקבל טיפולים  במקום הטיפול הקוסמטי שנהגו לקבל באופן שגרתי,derma stamp repair בודדים של הסדרות המומלצות הם

להצערת העור:
4-6 טיפולים, 4 שבועות בין טיפול לטיפול

צלקות אקנה:
6 טיפולים, שבועיים בין טיפול לטיפול

סימני מתיחה:
10 טיפולים לפחות, בקירוב, 3 שבועות בין טיפול לטיפול.

מתי רואים תוצאות
יראו תוצאות משמעותיות וארוכות טווח לאחר 4 עד 6 טיפולים, למרות שניתן לראות תוצאות כבר אחרי הטיפול הראשון. מחזור מבנה הקולגן מתרחש במהלך 6 חודשים מההתחלה ועד לסיומו של התהליך, בגלל סיבה זאות, מראה העור ימשיך להשתפר במהלך 6-12 החודשים שלאחר הטיפולים, תוך שילוב טיפולים משלימים.

הטיפול נטול כאב
הטיפול אינו כואב, המחטים הן זעירות ביותר, יכולה להתרחש הרגשה של אי נוחות, במקרים אלה ניתן להשתמש במשחת מאלחשת על העור 15 עד 40 דקות לפני הטיפול, כך שבמהלך הטיפול אין חשים בכאב בכלל.

לאחרי הטיפול
אין צורך במנוחה וניתן לשוב לפעילות שגרתית מיד לאחר הטיפול. תיתכן אדמומיות למשך 12 עד 48 שעות לאחר הטיפול, מראה שיזוף, אותה ניתן להסתיר באמצעות מייקאפ מתאים.

דילוג לתוכן