העלמת כתמים ופיגמנטציה

כתמי פיגמנטציה, נוצרים בתאי העור מסיבות שונות כמו נטייה גנטית, חשיפה לשמש, אקנה, הריון, טיפולים קוסמטיים לא נכונים, או חבלות.

פיגמנטציה היא תופעה השכיחה יותר בקרב נשים, היא אחת התופעות הכי  טורדניות באסתטיקה, והטיפולים המוצעים כדי לשפר את המראה, ולהקל על ההרגשה, הם לא תמיד אפקטיביים.

לכולנו יש פיגמנטים בעור. כשמתרחש גירוי, כמו חשיפה לשמש חומצות אמינו מסוג טירוזין הנמצאות בתא, הופכות למלנין ש”צובע” את העור. רדיקלים חופשיים מסייעים להאצת יצירת המלנין, שכדי להאט את התהליך ולהגן על העור רצוי לחיות בסביבה פחות מזיקה, פחות חשופה לשמש ויותר נקייה ובריאה.

באוכלוסיות מבוגרות ניתן לראות לעיתים כתמי שמש רבים באזורים שונים בגוף, אשר נחשפו לשמש לאורך השנים – על הזרועות, הפנים, המחשוף וכפות הידיים.

היום ישנה יותר מודעות לנזקי החשיפה המוגזמת לשמש, כך ניתן לראות שימוש גובר בקרמים עם מסנני

קרינה, כמו כן עיתניינות בטיפול באותם הכתמים.

טיפול מיוחד נגד פיגמנטציה
טיפול בחמצן: הטיפול מתבצע באמצעות חמצן טהור בשילוב מים פיזיולוגיים וקומפלקס אנטי אייג’ינג המכיל פפטידים מתקדמים, אומגה3, אנטי- אוקסידנטים וויטמינים.

התזת חמצן טהור בשילוב טיפות מיקרוסקופיות של מים פיזיולוגיים בפעולה מדויקת ונעימה באמצעות זרם סילון מהיר בלחץ גבוה, הזרם פוגע בעור וגורם לקילוף מבוקר ומדויק המסיר בעדינות, את השכבה העליונה של האפידרמיס.

הוספת חמצן טהור לתוך העור בתוך טיפות זעירות (המשמשות כנשאיות של החמצן ומרכיבי הטיפול האחרים) מייצרת מאגרי חמצן חדשים לעור. הזרם הסילוני המותז על העור מחדיר אליו את קומפלקס הויטמינים,אומגה ופפטידים.

טיפולי חמצן בלחץ גבוה, מתאימים לכל סוגי העור אך מבוצעים באופן שונה ועם מרכיבים שונים המתאימים לסוג ולמצב העור.

התוצאות הצפויות
הפחתה דרמטית של מראה הפיגמנטציה ופגמי עור אחרים.
מרקם וגוון עור אחיד, חלק ונעים למגע שיפור קצב חילוף חומרים והתחדשות מוגברת  של העור.              
עור ספוג בלחות לאורך זמן, בריא וקורן. 

דילוג לתוכן