אנטי-אייג’ינג

טיפול זוהר: 
טיפול יופי, הכולל פילינג עדין, החדרת לחות וויטמינים חיוניים לעור תוך כדי עיסוי מפנק ומרענן, ולבסוף מסכת זוהר.הטיפול מעניק לעור מראה רענן  וקורן, והרגשה נפלאה לנשמה.

למי מתאים: לכל סוגי העור, במיוחד לפני אירוע. לאחר הטיפול אין סיכון לאדמומיות, העור זוהר ומוכן לאיפור.

טיפול פנים רפואי קלאסי: 
הטיפול משלב פילינג, אשר נבחר לעבודה לפי הצורך והתוצאות הרצויות. במקרים מסוימים ולפי מצב העור ניתן לבצע כמה סוגים של פילינגים שונים בצורה הדרגתית במהלך טיפול אחד, כך שהעור בשלב זה של הטיפול, נראה כבר נקי, זוהר, רענן ומוכן לקבלה נכונה של ויטמינים וחומרים פעילים לתיקון של פגמים ומראה לא רצוי.

החדרת החומרים הפעילים והויטמינים מתבצעת בעזרת מכשור מתקדם, המבטיח את האפקטיביות של הפעולה.

לאחר מכן נהנים ממסכה המותאמת לפי צורך העור המטופל. הטיפול מעניק לעור מראה זך ורענן. הפעילות של הפילינגים ושל החומרים הנכונים שהוחדרו בזמן הטיפול, נמשכת בתוך העור במשך שבועות, ובמידה ושומרים על העור בצורה נכונה בבית, מקבלים אחרי כל טיפול כזה, התחדשות ועור צעיר יותר.

למי מתאים: לעור מבוגר ולעור צעיר כאחד, לכל מי שמתחיל לגלות את הקמטוטים הראשונים, למי שרוצה לרענן ולחדש את העור, למי שרוצה טיפול טוב ואיכותי בכל פעם שמחליט לבקר אצל הקוסמטיקאית.

טיפול בקרח יבש CO2:
אחד הטיפולים הייחודיים והמיוחדים שלנו, הוא טיפול באמצעות קרח יבש. הקרח היבש הינו חומר קר הרבה יותר מקרח רגיל שאנו מכירים, הקרח היבש מקפיא תוך שניות את תאי העור עימם הוא בא במגע וכך נוצר למעשה תהליך של פילינג והתחדשות העור. יחד עם הקרח היבש משלבים במהלך הטיפול חומרים פעילים וויטמינים. הטיפול מעניק לעור מראה מוצק, זוהר וצעיר יותר, שמבצעים אותו בסדרה של כמה טיפולים במרווחים של שבועיים בין טיפול לטיפול ומקבלים התחדשות מהירה של תאי העור  ומרקם חדש ורענן.

למי מתאים: לאלה שרוצים להיראות מיליון דולר לפני אירוע, לעור עייף ואפורי, לעור רפוי ומקומט, לעור אדמומי וסבוראי נותן תוצאות מדהימות, מחייה את העור שלא קיבל טיפול נכון במשך זמן ממושך, או סתם לאלה שרוצים טיפול מיוחד, שונה ולהיראות מצוין לאחר מכן.

Jet Peel:
טיפול בחמצן בלחץ גבוה, המשלב הזרקת חמצן בעזרת מכשור מיוחד ביחד עם חומרים פעילים אנטי איג’נג, ויטמינים ופפטידים חיוניים לצורך התחדשות של העור

למי מתאים:  לכל סוגי העור, מעניק הבהרה כללית, מעלים קמטוטים, גורם לחידוש ורענון, זוהר והצערה של העור המתבגר

טיפול בתאי גזע:
תאי הגזע הינם תאים שיכולים להתמיין לכל תא אחר בגוף, כלומר , לכל איבר בגוף קיימים תאים המיועדים לו, ואילו תאי הגזע אינם מיועדים למטרה מסוימת ולכן כאשר מוסיפים תא גזע לרקמה או איבר הוא יכול להתאים לכל מטרה, וכך לסייע ליצור תאים מחודשים. כמו כן, תאי גזע הינם ייחודיים באמצעות היכולת המדהימה שלהם להתרבות באופן בלתי מוגבל, מה שיכול לייצר תאי גזע רבים למטרות השונות.

תאי גזע ממקור צמחי הפכו להיות ההמצאה הנפלאה ביותר. יצרני מפתח מעולם הקוסמטיקה השכילו לעשות בכך שימוש, והפיקו נוסחאות ייחודיות של מוצרים המכילים תאי גזע ממקורות צמחיים.

יתרונות השימוש:
  • סגולותיהם המיוחדות של תאי גזע להתמיין, להתרבות  למספר גדול ביותר של תאים ורקמות בגוף האדם, כולל רקמות עור. 
  • תאי הגזע הינם ייחודיים באמצעות היכולת הפנומנאלית שלהם להתרבות באופן בלתי מוגבל, מה שיכול לייצר תאי גזע רבים למטרות השונות.
  • תאי הגזע מספקים יכולת שיקום בלתי מוגבלת להלחם נגד סימני הזדקנות העור.
  • תאי הגזע מספקים לתא סוכרים פיטו-סטרואידים, חומצות אמינו ושילוב של לחות וחומרי הזנה איכותיים    
  • התחדשות תאי הגזע נמשכת ללא הגבלה.
דילוג לתוכן